Rodičům žáků 6. třídy – Adaptační kurz

Rodičům žáků budoucí 6. třídy

Vážení rodiče,

na základě předběžného zájmu o účast vašeho dítěte na „ADAPTAČNÍM KURZU“ – si Vám dovoluji sdělit organizační věci týkající se tohoto pobytu.

Jedná se o zajištění školní akce („ADAPTAČNÍ KURZ“) pořádané pod značkou STAN společností Outdoor Aliance s.r.o., Žďárský Potok 64, 795 01 Stará Ves.

Místo pobytu: chata Relaxa, Žďárský potok 64, 795 01 Stará Ves u Rýmařova

Datum odjezdu: 13. 9. 2018 v cca 8:00 (čas bude upřesněn na začátku školního roku) od školy

Datum příjezdu: 14. 9. 2018 v cca 15:00 ke škole

Cena: 1300 Kč na žáka. Prosím uhradit do konce června 2018!!!!

V ceně je zahrnuto ubytování v pěkně zařízených pokojích na jednu noc, proškolení instruktoři, kulturní a sportovní program, strava (oběd, svačina, večeře, snídaně, svačina, oběd) a po celou dobu pitný režim.

Dopravu od školy a zpět hradí žákům škola. Veškeré pojištění (úrazové, odpovědnost za škodu) má škola zajištěno, takže připojišťovat děti nemusíte.

Další informace obdržíte týden před odjezdem.

Pokud byste měli nějaké dotazy, ráda Vám je zodpovím: Eva Dohnalová (evikule@seznam.cz, tel: 597 457 245)