• expand2019 (29)

Archiv roku: 2019

--> Pozvání na školní ples

pátek 1. února
Pololetní prázdniny v ZŠ – MŠ má omezený provoz v budově Nad Zámkem (třída Berušky a Broučci)
4. – 8. 2.
Jarní prázdniny v ZŠ – MŠ má omezený provoz v budově Nad Zámkem (třída Berušky a Broučci)
pátek 22. 2.
V dopoledních hodinách proběhne v tělocvičně MŠ pro třídy Berušky a Broučci “Dětský karneval” s programem.

Prosíme rodiče, aby dali dětem na tento den do školky karnevalové masky.

pondělí 25. 2.
Návštěva Planetária Ostrava – třída Berušky a Broučci, program s názvem „Život stromů“

11. – 15. 2.
Lyžařský výcvik

--> Plán akcí na měsíc únor 2019

11. – 15. 2.
Lyžařský výcvik

pátek 22. 2.

Prosíme rodiče, aby dali dětem na tento den do školky karnevalové masky.

pondělí 25. 2.

Olympiáda v jazyce anglickém – školní kolo

Dne 31.1. 2019 se uskutečnilo školní kolo Soutěže v cizích jazycích – jazyk anglický.

V kategorii I.A  (žáci 6. a 7. ročníku) soutěžilo 25 žáků a v kategorii II.A (žáci 8. a 9. ročníku) soutěžilo 8 žáků, kteří prokazovali své znalosti společně  v poslechové části a dále se již jednotlivě věnovali konverzačním tématům. Všichni žáci byli velmi šikovní a pro porotu bylo rozhodování velmi těžké. V kategorii I.A zvítězil Dominik Chalupa, žák 7. třídy, na druhém místě se umístila Eliška Čeřenská, žákyně 6. třídy, na třetím místě Daniel Kováč, žák 6. třídy. V kategorii II.A zvítězil Patrik Rohel, žák 9. třídy, na druhém místě se umístil Petr Pšurný, žák 8. třídy a na třetím místě Tomáš Kantor, žák 8. třídy. Všem žákům děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme. V okresním kole v Ostravě dne 13. 2. 2019 nás budou reprezentovat Dominik Chalupa a Patrik Rohel.

Leden 2019

Hvězdičky v únoru 2019