• expand2019 (29)
  • expand2018 (129)

Usměvavé lyžování – informace pro rodiče k odjezdu

Termín kurzu je 11.2. – 15.2.2019

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za přihlášení Vašeho dítěte do lyžařského kurzu „USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ“ a pevně věříme, že budete spokojeni. Pro bezproblémový průběh kurzu věnujte pozornost uvedeným informacím:

PŘED ODJEZDEM:

• nahlásit ZMĚNU lyžařské dovednosti (pokud nastala) – TEL. 604189053
  • FOTOGRAFIE Vašeho dítěte z našeho kurzu NA PAMÁTKU 4ks fotografie 10×15 za 150kč.

V případě Vašeho zájmu, nadepište obálku se jménem dítěte a zaplaťte u paní učitelky nejpozději do 11.2. Ukázka fotky je na obrázku.

V pátek/pondělí před kurzem – přineste do školky vlastní LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ (lyže bez pásků, boty a helma do podepsané igelitky) – zkontrolujte dětem již nyní jejich vybavení a nechejte je kvalitně a aktuálně seřídit pro jejich bezpečnost! Za seřízení vlastní lyžařské výzbroje zodpovídají rodiče.

Vše řádně podepište! – tak, aby podpis odolal sněhu a vodě. Každou část lyžařské výzbroje a výstroje – lyže, obuv, brýle, přilbu, běžnou obuv, prostě cokoliv co dítě dovede sundat.

• Lyžařské hole děti NEBUDOU potřebovat. V případě potřeby budou zapůjčeny zdarma.
  • Lyžařské vybavení (lyže, boty) zůstává po celou dobu výuky ve Ski areálu a vrací se zpět v pátek.
  • Vybavení z půjčovny bude přichystáno.
  • Dítě odjíždí již v lyžařském oblečení přizpůsobenému AKTUÁLNÍMU počasí (nepromokavé rukavice, čepice nebo kukla pod helmu). Nedávejte dětem čepice s bambulemi.
  • Prosíme žádné BATŮŽKY!
  • Děti z MŠ – svačinka bude brána ze školky.

Pro všechny děti máme nachystány bezpečnostní helmy. Pokud budete dávat dítěti vlastní helmu a brýle, tak si dítě musí kontrolovat připevněné brýle, odepínací „náušky“ – toto není v našich silách kontrolovat. Děkujeme za pochopení.

DOPRAVA: V pondělí přijďte o 15 min. dříve.  Buďte dochvilní, na nikoho nebudeme moci čekat.

Sraz v MŠ bude už v 7:25 hod., odjezd pak v 7:40 hod.

Návrat zpět cca ve 12:00 (ovlivněno dopravou, apod.)

NEMOC: onemocní-li Vaše dítě před kurzem, neprodleně informujte paní učitelku. Bližší info najdete na našich stránkách www.usmevaveaktivity.cz/pro-rodice

Další informace:

• V areálu budou mít děti stále k dispozici teplý čaj. V polovině výuky je plánována přestávka na svačinku.
  • Rodiče se mohou kdykoliv přijet podívat, nemohou však využívat společnou dopravu. Prosíme rodiče, aby působili pouze v roli diváků, nejlépe na místě, kde Vás dítě nevidí a nezasahovali do výuky. V každém případě MIMO dětský lyžařský park.
  • POZOR ZMĚNA: Poslední den kurzu je pro všechny děti připraveno vyhodnocení celého týdne. Závody v letošním roce budou probíhat v týdnu, aby si mohly děti užít více lyžování a vy mohli vidět, co se naučili. Každé dítě bude odměněno. Také můžete své dítě nějak motivovat J NEODJÍŽDĚJTE DŘÍVE, NEŽ SKONČÍ VYHLÁŠENÍ – VYVARUJEME SE SLZIČEK SMUTNÝCH DĚTÍ!!! NAHLASTE PANÍ UČITELCE, ŽE DÍTĚ JEDE S VÁMI!!!
  • Výuka probíhá v době cca 9:00-11:00 (je vždy přizpůsobena aktuálnímu dění)
  • Páteční VYHLÁŠENÍ bude po lyžování cca v 11:00 hod.

Na všechny účastníky kurzu se velice těší organizátorka Hana Volková se svým týmem.

Sledujte aktuálně naše webové stránky a aktualizovanou fotogalerii na našich stránkách: WWW.USMEVAVEAKTIVITY.CZ

VYZVEDNĚTE SI 500Kč SLEVU – TU ZÍSKÁVÁ KAŽDÝ NÁŠ ÚČASTNÍK NA ZÁJEZD

od USMĚVAVÉ DOVOLENÉ, VÍCE INFORMACÍ NA TEL. 778 099 859