• expand2019 (107)
  • expand2018 (128)

Mezinárodní projekt

Ve dnech 23. a 24. 5. jsme se opět potkali s našimi přáteli ze Slovenska z Rakové. Tentokrát na půdě naší staroveské školy. 20 slovenských žáků a 20 žáků naší osmé třídy společně plnili projekt s názvem „ Spoločné prepojenie skúseností“, který byl zaměřený na ekologii.  Společně jsme navštívili záchrannou stanici Bartošovice a OZO Ostrava. Pro žáky jsme měli připravené i EKO dopoledne a sportovní odpoledne.

Vzájemné propojení zkušeností z oblasti třídění odpadu a ekologie bylo prospěšné pro všechny zúčastněné a těšíme se na další společný projekt. Foto

Zuzana Stejskalová