• expand2020 (167)
  • expand2019 (142)

Recitační soutěž – 1. stupeň

V pondělí 24. 2. proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili vybraní žáci 1. – 5. tříd. Žáci byli rozděleni do tří kategorií.

V kategorii 1. třídy se na prvním místě umístila Jindřiška Čechová. Druhé místo vybojovali Tomáš Jarolím a Kryštof Roubal. O třetí místo se podělili Matyas Štěpán a Martina Hutěčková.

V kategorii 2. a 3. tříd zvítězila Amálie Holaňová, druhé místo obsadila Viktorie Hýlová a třetí místo patří Šimonu Bártkovi a Tomáši Buchtovi.

První místo v kategorii 4. a 5. tříd získala Anna Janošcová, na druhém místě se umístil Kryštof Palička a třetí místo obsadily Štěpánka Nyklová a Viktorie Petrošová.

Výhercům gratulujeme a všem recitátorům děkujeme za příjemný poslech jejich krásných básní. Foto

Lucie Velímová