• expand2020 (68)

--> Mimořádné opatření

Vážení rodiče,

dle nařízení vlády (informace zde) bude naše ZŠ od středy 11.3. 2020 do odvolání zcela uzavřena, včetně provozu školní družiny. Obědy budou žákům ZŠ odhlášeny hromadně. Nebude probíhat ani výuka ZUŠ a kroužků v ZŠ.

Na doporučení MŠMT a po konzultaci s vedením školy rozhodl zřizovatel o uzavření MŠ od úterý 17.3.2020 do odvolání. Obědy budou všem hromadně odhlášeny. Prosíme, sledujte webové stránky školy, kde budou zveřejněna případné další informace s ohledem na vývoj situace v ČR.

Žádosti o ošetřovné si můžete vyzvednout v kanceláři školy od 7:30 do 14:30 hodin, nebo požádat o zaslání emailem na adrese skola@zs-staravesno.cz.

Vzhledem k tomu, že není jasné, do kdy toto opatření bude trvat, sledujte prosím webové stránky školy, na kterých Vás budeme o situaci informovat.