• expand2020 (192)

Náměty činností pro děti

Milí rodiče dětí třídy Berušek,

z důvodu současné situace Vám touto cestou nabízím pro děti nabídku činností a omalovánek pro Vaše děti, z kterých můžete čerpat. Jelikož jsme u tématu Jaro, můžeme si společně vytvořit malou knížečku, s kterou se pak můžeme společně potkat při znovuotevření školky. Tu můžete doplnit jak těmito omalovánkami, obrázky z časopisů, textem z encyklopedií, básničkami nebo písní. Klidně můžete do ní přidat i nějakou Vaši vtipnou historku při tvoření….Fantazii se meze nekladou. Pokud nemáte možnost obrázky vytisknout stačí nakreslit, děti je jistě rády vybarví. Tato „naše“ malá knížečka může být klidně spojená kartónem či jinak vytvořená.

Jedná se jen o doporučení a inspiraci, jak můžete využít doma toto téma. Určitě nám nebude vadit, když se Vám to nepodaří. Je to jen možností a ne povinností. Nebude nám vadit, když nic neodevzdáte.

Přeji Vám pěkné dny a posílám mnoho pozdravů!

Marcela Bellová